आफ्नै मालिकको छोरा अपहरण गरि हत्या गर्ने यहि रहेछ हेर्नुहोस, उसको बयान यस्तो छ

सेयर गर्न नभुल्नुहोला

फेरी अर्का ७ वर्षीय बालकको काठमाडौँ गोंगबुबाट अपहरण पछी हत्या, आफ्नै मालिकको छोरालाई यसरी अपहरण गरेर हत्या गरेका थिए (फोटो)

काठमाडौं। २ दिन अगाडी काठमाडौंमा अपहरणमा परेका एक बालकको शव फेला परेको छ । राजधानीको गोंगबुका ७ वर्षीय बालक प्रयास कुँवरको शव बोरामा राखेर फालिएको अवस्थामा भेटिएको हो । उनको शव म्हेपीमा भेटिएको हो।

हार्दिक श्रद्धाञ्जली बाबू ! आत्माले शान्ती पाओस

कक्षा १ मा पढ्ने प्रयास कुँवर गत मङ्सिर ११ गते साँझ साढे ५ बजेदेखि गोंगबुमा बुबा प्रविण कुँवरद्वारा संचालित स्वस्तिका त्रिवेणी गेष्ट हाउसबाट अपहरणमा परेका थिए । उनी गेष्ट हाउसको नजिकै खेलिरहेको अवस्थामा अपहरणमा परेको परिवारले बताएका थिए । प्रविण कुँवरका एकमात्र सन्तान प्रयास रहेको खुलेको छ ।

बालकको हत्या अरु कसैले नभएर प्रविन कै गेष्ट हाउसमा काम गर्ने कामदारले गरेको खुलेको छ । स्यांजाको भिरकोट घर भएका २२ वर्षीय महेन्द्र सार्कीले गेस्ट हाउसमा अभिभावक कोही नभएको समयमा मंगलबार साँझ ५ बजे प्रयाशलाई गाडिमा राखेर लगेका थिए। करिब सात बजे गेस्ट हाउस फर्किएका महेन्द्रमाथी लामो अनुसन्धानपछि प्रहरीले हत्यारा पत्ता लगाएको हो। अपहरण गरेको करिब १ घण्टा पछी नै बालकको हत्या गरेको स्वीकारेका छन् ।

उनले नै बच्चाको हत्या गरेको र रातो झोलामा हालेर म्हेपीको पुलमुनी फालेको बताएका थिए। सार्कीले नै बच्चाको शव फालेको ठाउँ देखाएपछि प्रहरीले शव फेला पारेको थियो।

उनी उक्त गेस्ट हाउसमा काम गर्न थालेको मात्र एक महिना भएको महानगरीय प्रहरी अपराध महाशाखाले जनाएको छ। उनले किन अपहरण गरेका थिए भन्नेबारे अनुसन्धान भईरहेको महाशाखाले जनाएको छ।

महेन्द्रको बयान
कसुर स्वीकारिसकेपछि बयान दिने क्रममा सार्कीले भनेका छन्,- ‘मालिकले मलाई निकालिदिन्छु भनेर पटकपटक गाली र धम्की दिने गरेका थिए ।’

उनले दिएको बयान अनुसार मंगलबार साँझ होटल सञ्चालक प्रविण कुँवर नियमित स्वास्थ्य जाँचका लागि निस्किने वित्तिकै उनले बालकलाई अपहरण गरेका थिए । ‘रेगुलर हेल्थ चेकअपका लागि जाने वित्तिकै चकलेट दिएर प्रयासलाई फकाएर लगे, ककनी पुऱ्याए पछी त्यही जंगलमा घाँटी थिचेर हत्या गरे’ – सार्कीले भनेका छन् हत्या गरी जेब्रा झोलामा राखेर खोलामा फालिएको रहेेेछ।

सेयर गर्न नभुल्नुहोला

पछिल्लो अबस्था

अत्यन्तै दु:खद खवर, बस र स्कार्पियो ठोक्किँदा बेहुलाका बाबुआमासहित ६ जनाको मृत्यु, नामसहित

December 13, 2018 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook214TwitterPinterest0LinkedIn0214sharesदाङ : चितवनबाट बाँकेको शम्शेरगञ्जका लागि जन्ती लिएर हिँडेको स्कार्पियो र यात्रु बस ठोक्किएर दुर्घटना हुँदा ६ जनाको ज्यान गएको छ। बा १२ च […Read More]

तपाइँलाई थाहा छ ? मेलिना राइले गाएका गित सबै हिट हुनुको कारण, उनले गाएका गितहरु कति छन? हेर्नुहोस

December 12, 2018 Debraj Kandel 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook165TwitterPinterest0LinkedIn0165shares‘पिरेम नलाउने…’, ‘बैंसै बेइमानी…’, ‘नाच फिरिरि…’, ‘हुकुम बक्सियोस्…’ । पछिल्लो समय चर्चामा रहेका गीत । चारै गीतकी गायिका भने एकै हुन् मेलिना […Read More]

यस्तो तस्बिरका कारण लज्जित बनेकी हंसिकाले पत्तै पाइनन फोटो सुट गर्दा, हेर्नुहोस केही दृश्यहरु

December 12, 2018 Debraj Kandel 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook98TwitterPinterest0LinkedIn098sharesयस्तो तस्वीरको कारण लज्जित छिन् हंसिका मोटवानी, फोटो सुट गर्दा पत्तै पाइनन् गोप्य अंग देखिएको एजेन्सी,२६ मंसिर । बाल कलाकारको रुपमा फिल्म […Read More]

पुर्वराजदुत झाको हत्यारा पत्ता लाग्यो, को हो त हेर्नुहोस, होस उड्ने छ तपाइको, चक्कु र सिरानी सबुत…

December 12, 2018 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook288TwitterPinterest0LinkedIn0288sharesपूर्वराजदूत झाको हत्या उनकै गार्डबाट भएको निष्कर्षमा प्रहरी, चक्कु र सिरानीलाई सबुत प्रमाण बनाइँदै काठमाडौं, २६ मंसिर । नेपाल प्रहरी यतिबेला कञ्चनपुरकी […Read More]

पुर्वाग्रही तरिकाले फालिएको अबस्थामा भेटियो यी राजाको सालिक, पूरा तस्वीर हेर्नुहोस को रहेछन यी राजा?

December 11, 2018 Debraj Kandel 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook65TwitterPinterest0LinkedIn065sharesथानकोटस्थित त्रिभुवन पार्कमा रहेको राजा त्रिभुवनको सालिक फालिएको अवस्थामा (तस्बिर) काठमाडौं, २५ मंसिर । थानकोटस्थित त्रिभुवन पार्क राजा त्रिभुवनको नाममा स्थापना गरिएको […Read More]

सुनैसुनले रङ्गियो मनकामना माताको मन्दिर, कति किलो सुन लाग्यो होला त मन्दिर बनाउन? हेर्नुहोस, दर्शन पनि

December 11, 2018 Debraj Kandel 1

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook2.5kTwitterPinterest0LinkedIn02.5kshares१५ किलो सुनबाट तयारी भयो मनकामना मन्दिर: मनोकामना पुरा गर्न लाइक शेयर गरौ ! गोरखाको मनकामना मन्दिरको जीर्णोद्धारका क्रममा अहिलेसम्म १५ किलो […Read More]

परदेश पसेका लाखौँ युवाहरुको मन छुने मार्मिक गित “फोटो हेरेर” सार्वजनिक, हेर्नुहोस यो मार्मिक भिडियो

December 11, 2018 Krishna Acharya Roshani 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook73TwitterPinterest0LinkedIn073sharesदिपकको शब्द ,अभिनय र निर्देशनमा फोटो हेरेर सार्बजनिक मंसिर २५ काठमाडौ, नेपाली लोकसांगीतिक क्षेत्रमा बिगतका केही बर्षहरु देखि अत्यन्तै सक्रिय रहदै आएका […Read More]

यो कस्तो खेल हो वा चक्र? कर्मचारी समायोजन अध्यादेशमा कसले घुसायो ‘काइते भाषा’ ?

December 10, 2018 Debraj Kandel 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook54TwitterPinterest0LinkedIn054sharesट्रेड युनियनका नेता भन्छन्-यही छापिएर आयो भने समायोजन हुँदैन २४ मंसिर, काठमाडौं । नेपालको निजामती प्रशासनमा उच्च प्रशासकहरुले राजनीतिक नेतृत्वलाई समेत गुमराहमा […Read More]

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.