न्याय माग्दा पक्राउ, निर्मलाको पोस्टर यसरी टासिदै छ शहर भरि, प्रहरिले गर्‍यो दमन

सेयर गर्न नभुल्नुहोला

काठमाडौ :- निर्मला पन्तको न्यायका लागि अनेक कार्यहरु भएका छन तर सरकार बहिरो झै बनी बसेको छ तमासा हेरेको छ। नया युग भन्दै करोडौं खर्चेर प्रतिपक्षीलाई सरकार त देखायो सरकारले तर न्याय माग्दै हिड्नेहरुलाइ भने सरकार उत्तानो परेर सुसु गरेको होकि भन्ने जस्तै पारिएको छ वा के हो सरकारले नै जानोस।

काठमाडौको मइतिदेवीमा निर्मलाको न्यायका लागि पोस्टर टाँस्ने क्रममा प्रहरिले एक युवालाइ पक्रेर भ्यानमा हालेको छ। सोही अबस्थामा भावना राउतले फेसबूकमा आइ लाइभ गर्नु भएको रहेछ। न्यायका लागि लड्ने जो सुकै किन नहोस त्यसलाइ हामिले साथ दिनु पर्छ समर्थन गर्नै पर्छ ! जानी जानी हत्यारा लुकाउने काम गरिएको छ भने न्यायका लागि लड्नुपर्छ।

हत्याराको सबै प्रमाण नस्ट गरिएको भनी घटनालाइ तोडमोड बनाउने काम भइरहेलो छ। तर न्यायका लागि न्याय माग्ने माथि प्रशासनले यस्तो हर्कत सायद गर्ने हुन्थेन कि? हेरौ तलको भिडीयो के छ खास?

सेयर गर्न नभुल्नुहोला

पछिल्लो अबस्था

राजा ज्ञानेन्द्रले पनि भने- “स्याबास पशुपती, गीतमार्फत आवाजविहिन बनेका नेपालिको आवाज बोलेकोमा” सक्दो शेयर गरौ

February 19, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook622 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 622shares राजा ज्ञानेन्द्रले भने- “स्याबास पशुपती, गीतमार्फत आवाजविहिन बनेका नेपालिको आवाज बोलेकोमा”, सक्दो शेयर गरौ राजा ज्ञानेन्द्रले भने- […Read More]

पशुपति शर्माको गीत युट्युववाट हटाएपछि कर्णालीका कलाकारले निकाले अर्काे त्यस्तै गीत : ‘छैन तेरो भर सरकार, सत्य बोल्छौं छाती खोल्छौं देश निकाला गर’ (भिडियो हेर्नुस्)

February 18, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook198TwitterPinterest0LinkedIn0198shares काठमाण्डौं, ६ फागुन । गायक पशुपति शर्माको गीत विवादित भएर गायकले युट्युववाट हटाएपछि सर्वसाधारणहरुले त्यसको चर्काे विरोध गरेका छन् । नेकपा […Read More]

“भविस्य” जो फोहोरै फोहोरको डंगुरमा भेटिएका थिए, अहिले यस्ता देखिन्छन हेर्नुहोस

February 18, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook219 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 219shares भविष्यसँग संस्थाकी अध्यक्ष नेहा पोखरेल ललितपुर :  करिब ६ महिनाअघि पशुपति क्षेत्रमा राखिएको फोहोरको डंगुरमा एउटा बच्चा भेटिए। […Read More]

यसरी संभोग गर्दा योनी भित्रै विर्य झरे पनि गर्भ रहन्न, हेर्नुहोस केही सूत्रहरू

February 18, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook186 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 186shares काठमाडौँ – संसारकै सबैभन्दा रोमान्सले भरीपूर्ण खेल भनिन्छ सेक्सलाई । तर सेक्सलाई जति सामान्य रुपमा बुझिन्छ यो […Read More]

सत्ता र शक्तिको दुरुपयोग : सार्वजनिक पाेखरी मिचेर छाया कम्प्लेक्स बनाइएकाे खुलासा, कसले गर्यो यो सब?

February 18, 2019 News Mala 1

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook24 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 24shares काठमाडौं । छाया कम्पेक्स निर्माण गरिएको ठमेलस्थित कमलपोखरीको जग्गा हत्याउन सत्ता र शक्तिको व्यापक दुरुपयोग गरिएको तथ्य फेला […Read More]

यो कस्तो बिडम्बना हो? तीन बर्षिय बालिकालाई यस्तो बहाना बनाएर झाडीमा लगेर बलात्कार

February 17, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook187 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 187shares काठमाडौँ – रूपन्देहीमा तीन बर्षिय बालिकाको बलात्कार भएको छ । रूपन्देही जिल्लाको बुटवल उपमहानगरपालिका (२ मनकामना बस्ने […Read More]

नेकपा नेताले गरे पर्दाफास : पशुपति शर्माले यसकारण गीत हटाए, धम्कि आकै हो त ?…(हेर्नुहोस् भिडियो)

February 17, 2019 News Mala 1

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook91 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 91shares राष्ट्रिय लोकदोहोरी प्रतिष्ठानले संगीत विकास बोर्ड वा संगीत सेन्सर बोर्ड गठन गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण गराउँदै विवादित बनेको […Read More]

युट्युबबाट गीत हटाएपछि पशुपति शर्माले भने- फेरी त्यो गीत युट्युबमा हाल्छु ! कस्ले दियो गीत हटाउन धम्की ? (भिडियो हेर्नुस)

February 17, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook226 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 226shares काठमाडौं – गायक पशुपति शर्माको नयाँ गीत‘लुट्न सके लुट् कान्छा..’ सार्वजनिक भएको दोस्रो दिन युट्युब च्यानलबाट हटेको […Read More]

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.