हिजोदेखी प्रदर्सनमा आएको फिल्म “2.0” को ओपनिङ कमाइ कति? कथा बस्तु बारे यस्तो छ समीक्षा

सेयर गर्न नभुल्नुहोला

बिहिबारदेखि रिलिज भएको चलचित्र ‘२.०’ले पहिलो दिनमा राम्रो कमाई गरेको छ । यो चलचित्रले बिहिबार भारतीय बक्स अफिसमा ६१ करोड कमाई गरेको छ । चलचित्रले हिन्दी भाषामा २० करोड कमाई गरेको छ । अन्य विभिन्न भाषामा चलचित्रले ४१ करोड कमाई गरेको छ ।
शं
करको निर्देशनमा तयार भएको यो चलचित्रमा रजनीकान्त, अक्षय कुमार, एमी ज्याक्सन लगायतका कलाकारको मुख्य भूमिका छ । चलचित्रले दर्शकबाट मिश्रित प्रतिक्रिया पाएको छ । निकै महंगो बजेटमा तयार भएकाले पनि चलचित्रले जर्बजस्त सुरुवात गर्नुपर्ने आँकलन गरिएको थियो । बिहिबार चलचित्रले भारतमा मात्र सय करोड आसपासको कमाई गर्ने आँकलन गरिएको थियो ।

साढे २ घन्टा लामो चलचित्रमा भीएफएक्स गज्जबको छ । चलचित्रको निर्माण टिमले भीएफएक्सकै लागि करिब ४ बर्ष लगाएको थियो ।  तर, चलचित्रको पटकथा निकै नै फितलो छ । कथावस्तु चलचित्रको ट्रेलर रिलिजसँगै सबैले अनुमान गरिसकेका थिए । यसका निर्देशकले भीएफएक्समा दिमाग लगाउँदा पटकथामा भने खासै ध्यान दिएका छैनन् । यसैले पनि यो चलचित्रले लामो समयसम्म व्यापार गर्ने संभावना न्यून छ ।

सेयर गर्न नभुल्नुहोला

पछिल्लो अबस्था

राजा ज्ञानेन्द्रले पनि भने- “स्याबास पशुपती, गीतमार्फत आवाजविहिन बनेका नेपालिको आवाज बोलेकोमा” सक्दो शेयर गरौ

February 19, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook622 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 622shares राजा ज्ञानेन्द्रले भने- “स्याबास पशुपती, गीतमार्फत आवाजविहिन बनेका नेपालिको आवाज बोलेकोमा”, सक्दो शेयर गरौ राजा ज्ञानेन्द्रले भने- […Read More]

पशुपति शर्माको गीत युट्युववाट हटाएपछि कर्णालीका कलाकारले निकाले अर्काे त्यस्तै गीत : ‘छैन तेरो भर सरकार, सत्य बोल्छौं छाती खोल्छौं देश निकाला गर’ (भिडियो हेर्नुस्)

February 18, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook198TwitterPinterest0LinkedIn0198shares काठमाण्डौं, ६ फागुन । गायक पशुपति शर्माको गीत विवादित भएर गायकले युट्युववाट हटाएपछि सर्वसाधारणहरुले त्यसको चर्काे विरोध गरेका छन् । नेकपा […Read More]

“भविस्य” जो फोहोरै फोहोरको डंगुरमा भेटिएका थिए, अहिले यस्ता देखिन्छन हेर्नुहोस

February 18, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook219 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 219shares भविष्यसँग संस्थाकी अध्यक्ष नेहा पोखरेल ललितपुर :  करिब ६ महिनाअघि पशुपति क्षेत्रमा राखिएको फोहोरको डंगुरमा एउटा बच्चा भेटिए। […Read More]

यसरी संभोग गर्दा योनी भित्रै विर्य झरे पनि गर्भ रहन्न, हेर्नुहोस केही सूत्रहरू

February 18, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook186 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 186shares काठमाडौँ – संसारकै सबैभन्दा रोमान्सले भरीपूर्ण खेल भनिन्छ सेक्सलाई । तर सेक्सलाई जति सामान्य रुपमा बुझिन्छ यो […Read More]

सत्ता र शक्तिको दुरुपयोग : सार्वजनिक पाेखरी मिचेर छाया कम्प्लेक्स बनाइएकाे खुलासा, कसले गर्यो यो सब?

February 18, 2019 News Mala 1

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook24 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 24shares काठमाडौं । छाया कम्पेक्स निर्माण गरिएको ठमेलस्थित कमलपोखरीको जग्गा हत्याउन सत्ता र शक्तिको व्यापक दुरुपयोग गरिएको तथ्य फेला […Read More]

यो कस्तो बिडम्बना हो? तीन बर्षिय बालिकालाई यस्तो बहाना बनाएर झाडीमा लगेर बलात्कार

February 17, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook187 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 187shares काठमाडौँ – रूपन्देहीमा तीन बर्षिय बालिकाको बलात्कार भएको छ । रूपन्देही जिल्लाको बुटवल उपमहानगरपालिका (२ मनकामना बस्ने […Read More]

नेकपा नेताले गरे पर्दाफास : पशुपति शर्माले यसकारण गीत हटाए, धम्कि आकै हो त ?…(हेर्नुहोस् भिडियो)

February 17, 2019 News Mala 1

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook91 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 91shares राष्ट्रिय लोकदोहोरी प्रतिष्ठानले संगीत विकास बोर्ड वा संगीत सेन्सर बोर्ड गठन गर्न सरकारको ध्यानाकर्षण गराउँदै विवादित बनेको […Read More]

युट्युबबाट गीत हटाएपछि पशुपति शर्माले भने- फेरी त्यो गीत युट्युबमा हाल्छु ! कस्ले दियो गीत हटाउन धम्की ? (भिडियो हेर्नुस)

February 17, 2019 News Mala 0

सेयर गर्न नभुल्नुहोला Facebook226 Twitter Pinterest0 LinkedIn0 226shares काठमाडौं – गायक पशुपति शर्माको नयाँ गीत‘लुट्न सके लुट् कान्छा..’ सार्वजनिक भएको दोस्रो दिन युट्युब च्यानलबाट हटेको […Read More]

Be the first to comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.